Viridian


Britská značka Viridian Nutrition vyrazila na trh s novinkami v oblasti kosmetiky Ultimate Beauty. Všichni chceme jemnější, hladší, mladší a jasněji vypadající pleť. Všichni bychom rádi měli přirozeně zdravé, lesklé vlasy a silné, ohebné nehty. Pokud tohle všechno máte dáno geneticky, máte štěstí. My ostatní smrtelníci, musíme dávat velký pozor na volbu našeho životního stylu. A pomoci si můžeme i doplňky stravy a kosmetikou. Výživové doplňky nenahrazují pitný režim, dobrou vyváženou stravu a pravidelné cvičení, ale může nabídnout denní dávku výživy pro kvalitní vlasy, kůži a nehty. Používejte je denně jako součást svého rutina před zrcadlem - a uvidíte ten rozdíl.

Značku Viridian Nutrition lze charakterizovat velmi jednoduše: organické, funkční produkty, bez obsahu syntetických, balastních aditiv. Společnost má dlouholetou tradici v oblasti výživy a zdravého životního stylu. Byla založena v roce 1999 Sheryl Thallon, která je specialistkou v oblasti přírodních produktů a léčiv.

Viridian Nutrition má svou krásnou filozofii, která je založena na základních principech: čistotě výrobků, šetrnosti k životnímu prostředí a charitě. K výrobě svých produktů používá výhradně rostlinné složky z ekologického zemědělství, bez použití látek, které by mohly zatěžovat tělo. Svých zkušeností, které vedly k absolutní účinnosti doplňků stravy, se rozhodli využít i k vnějšímu užití.

Značka Viridian patří k absolutní špičce v oblasti etických vitamínů, co to znamená? Viridian byl zařazen do nejvyšší kategorie „Best Buy“ v časopise „Ethical Consumer“ a v příručce „The Good Shopping Guide“. Důvodem zařazení je maximální čistota a kvalita surovin, vztah k životnímu prostředí a charita. Dr. Alex Richardson vé známém deníku Daily Mail vyzvednul Viridian ViridiKid multivitamín, jako nejlepší multivitamín pro děti vzhledem k čistotě použitých surovin. To jak je daná společnost etická, zjistíte vždy dle majitele – doporučujeme Vám podrobněji prozkoumat společnost od které nakupujete vitamíny a možná s velkou pravděpodobností zjistíte, že se jedná o velkou farmaceutickou společnost, nebo mass marketing. Viridian Nutrition je seriózní britská „rodinná“ společnost.

99% produktů splňuje požadavky náročné kategorie čistoty KOSHER, všechny produkty jsou 100% bioaktivní, v kapslích rostlinného původu, 40 % produktů je oficiálně certifikováno jako 100% organické, což jednoduše řečeno znamená, že od semínka, přes rostlinu až po extrakt, vše probíhalo v přísně ekologických podmínkách, bez použití nežádoucí chemie.

 

Zobrazit:
Seřadit:
Bio certifikovaný rybí tuk Na objednávku

Bio certifikovaný rybí tuk

První skutečně BIO certifikovaný rybí tuk na světě původem ze skandinávského duhového pstruha. Jd..

799 Kč

Nutriční olej omega 3:6:9 200ML Na objednávku

Nutriční olej omega 3:6:9 200ML

Vyvážený nutriční olej s obsahem omega 3:6:9 nenasycených mastných kyselin. Obsahuje kyselin..

329 Kč

Organické digestivum 50ML Na objednávku

Organické digestivum 50ML

100% Organické digestivum 50 ml    Digestiva mají dlouhodobou tradici coby..

369 Kč

Organické zelené zdroje 100G Na objednávku

Organické zelené zdroje 100G

Exkluzivní kombinace 100% organických zelených zdrojů v koncentrované formě s garantova..

605 Kč

Organické zelené zdroje 90 KAPSLÍ Na objednávku

Organické zelené zdroje 90 KAPSLÍ

Exkluzivní kombinace 100% organických zelených zdrojů v koncentrované formě s garantova..

549 Kč

Organický ječmen v prášku 100G Na objednávku

Organický ječmen v prášku 100G

Aktiv™ představuje patentovanou ochranou známku pro speciálně aktivovaný před-naklíčený organický..

347 Kč

Organický lněný olej 200 ML Na objednávku

Organický lněný olej 200 ML

100% Organický, certifikovaný olej z lněných semínek s vysokým obsahem omega 3 nenasycených mastn..

280 Kč

Organický zelený čaj 90 KAPSLÍ Na objednávku

Organický zelený čaj 90 KAPSLÍ

100% Organický, certifikovaný zelený čaj s vysokým obsahem Epigalokatechin galátu (EGCG). Tento p..

439 Kč

Výtažky z opuncie 90 KAPSLÍ Na objednávku

Výtažky z opuncie 90 KAPSLÍ

100% Organický, certifikovaný produkt s obsahem 500 mg výtažku z kaktusového fíku opuncie (Opunti..

605 Kč