Doprava

Doprava, platba

Pro dopravu zboží používáme zejména služby PPL (více na www.ppl.cz) a služeb Zásilkovny (více na www.zasilkovna.cz).  Zboží standardně zasíláme v rámci ČR. Po domluvě je možné zboží zaslat i na Slovensko. Tato služba však bude zpoplatněna dle aktuálních cen přepravních společností v momentě poptávky. 

V případě PPL dopravy se dodací lhůta může prodloužit až o jeden týden z důvodu špatné spolehlivosti vyzvedávání balíků. Z tohoto důvodu nedoporučujeme PPL dopravu, jen v případě, že nemůžete využít služby zásilkovny.

Cena přepravy:

Cena přepravy se vypočítá dle vašeho výběru v kroku objednávky. Uvedené ceny za přepravu jsou platné pro přepravu v rámci ČR.

Doprava na Slovensko je řešena individuálně. V případě zasílání zboží mimo ČR je nutno sjednat podmínky dodání.

Osobní odběr zboží:

Zboží je možno shlédnout a osobně si jej odebrat na adrese nejlépe po předešlé dohodě emailem:

Kontakt pro přípravu k osobnímu převzetí:  info@eko-darek.cz


Vážení zákazníci zde si můžete jednotlivé způsoby doručení a plateb v klidu porovnat a ještě před započetím objednávky se svobodně rozhodnout, které z nich dáte přednost.​ 


Způsob dopravy

Druh přepravy Slovensko v Kč
Česko v Kč
    DOPRAVA PPL 

289,- 

129,-

     DOPRAVA Zásilkovna - výdejní pobočky
nelze

69,-/99,-


Ceny dopravy se vztahují na standardní rozměry zásilky a hmotnost do 5 kg. Pokud je v objednávce nějaké akční zboží „s dopravou zdarma“, tak se doprava zdarma vztahuje i na ostatní zboží, které se vejde do tototo balíku.V případě nadrozměrné zásilky nebo překročení váhového limutu bude vyúčtován příplatek dle sazebníku dopravce.

Způsob platby

Platba v hotovosti (výdejní místo)

Zaplatíte při převzetí zásilky ve výdejním místě.

Platba v hotovosti (dobírka)

Zaplatíte při převzetí zásilky zaměstnanci České pošty nebo řidiči přepravní společnosti PPL .

Bankovní převod

Částku za zboží můžete poukázat na náš bankovní účet pod variabilním symbolem, shodným s číslem objednávky. Zboží není expedováno do chvíle, dokud není částka připsaná na našem bankovním účtě číslo:

Dodací lhůta

Objednávky se snažíme co nejdříve vyřídit, většinou je odesíláme do týdne. Pokud Vám nemůžeme zboží odeslat dříve, tak Vás o tom budeme informovat emailem nebo telefonicky, abychom Vám sdělili termín dodání. Dodací lhůta kurýrní služby PPL nebo službou Zásilkovna je 1–2 pracovní dny.

O odeslání zásilky Vás budeme informovat emailem.