Achát svícen

-11% Skladem Achát svícen
Achátové svícny v různém provedení i barevných kombinacích budou krásným doplňkem do vašeho interiéru, nebo může vykouzlit příjemnou atmosféru na pracovišti.

Krásný svícen z nádherného achátu. Nechte se unést jeho úžasnými vlastnostmi a krásou. Léčivou moc tohoto skvělého kamene si nyní můžete užít i s mihotajícím se světlem plamene svíčky. Velmi hezky vypadá v interiéru, barevně ladí s mnohým nábytkem i doplňky.

  • Svícen na čajovou svíčku
  • Každý kousek je jedinečný
  • Z léčivého minerálu
Achátový svícen je ideálním dárkem pro každého. Svícen dodává interiéru originalitu a má relaxační účinky.
Větší achátové pecky se zbroušenou přední stranou (na řezu leštěné). Do pecky je vyfrézovaná díra na čajovou svíčku. Čajová svíčka prosvěcuje kámen přirozeným světlem a dává tak vyniknout jeho barvě a struktuře. Váha je v rozmezí od 0,5- 1,3 kg.
Země původu: 

BrazílieVyberte si svoji oblíbenou barvu.Achát je velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost majitele k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Výborný ochranný kámen pro malé děti.
Léčebné využití: pomáhá předcházet střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, napomáhá léčbě očí, žaludku a dělohy. Udává se, že pomáhá očistit lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a a napomáháhá jejich léčbě.

Berte prosím na vědomí, že každý kámen je naprostý originál, a proto nemůžeme garantovat přesnou shodu výrobku s fotografií. 

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Přírodní materiál

  • 369 Kč
  • 329 Kč

Dostupné možnosti

Tagy: svícen, achát, dárek, relaxace, dekorace, interiér