Mezinárodní den žen

Zveřejnil(a) Eko dárek 23/02/2020 0 Komentáře Návody a nápady,

PROČ SE SLAVÍ MEZINÁRODNÍ DEN ŽEN (MDŽ)?

Důvodem oslav mezinárodního dne žen sahá k začátku 20. století. Svátek vznikl díky stávce švadlen roku 1908, které stávkovali za zlepšení životních podmínek. Cílem stávky odhodlaných žen bylo získání volebního práva pro ženy. Mimo jiné se tyto ženy snažili získat za rovnoprávnost a spravedlnost pro všechny příslušnice něžného pohlaví.
A my jim za to nyní z celého srdce děkujeme, že jeden den v roce můžeme my, ženy, být oceněny za celoroční práci a péči o rodinu. Váháte, jak vyjádřit ženě úctu? Co za dárek letos vybrat a proč nezapomenout? Zůstaňte s námi a vše zjistíte díky našim tipům.

Milé ženy, 8. březen je náš a slavíme mezinárodní den žen.

 

Jak vybrat správný dárek k MDŽ?

Jak jistě víte, pro některé muže je 8. březen dnem, kdy koupí květinu či čokoládu nebo jim jen popřejí. A věřte nám, doba, kdy se k MDŽ dával rudý karafiát už je dávno pryč. Zkuste to letos jinak a porušte tradici. Zapomeňte na květiny a buďte originální. Ženy přeci od nepaměti milují krabičky s mašlí, v které je ukryto tajemství, něco nečekaného. Vyberte jim tedy nějaký pěkný dárek třeba právě od nás. Vybíráme je s láskou a citem nám vlastní. Pokud i přesto váháte, obraťte se na nás. Rádi vám poradíme a navedeme na správnou cestu.

 

Co koupit za dárek své ženě k MDŽ?

Překvapte svou ženu, partnerku či maminku vhodným darem, který vyjádří tisíce slov díků a lásky. Ptáte se, co že by to mohlo být? Co třeba dopřát své ženě zenovou zahrádku pro relaxaci a pohodu, knihu, která je nadchne novým pohledem na stravování a životní styl nebo zdravé vitamíny pro zdraví. V neposlední řadě doporučujeme i drahý kamínek pro štěstí nebo z lásky. Ty si můžete vybrat podle jejich znamení horoskopu nebo koupit krásný svícen ve tvaru léčivého kamene.

Tohle dostane každou ženu, i tu vaši. To zní jako dobrý plán, že? S “relaxačním” balíčkem, který jsme sestavili z našich produktů budete mít o báječný dárek postaráno. Tak neváhejte a využijte naší nabídky, čas běží a naše zásoby se povážlivě tenčí.

 

Proč nezapomenout na MDŽ?

Každá maminka, babička, kamarádka, sestra si zaslouží projev úcty a lásky. Nezapomeňte těm svým osmého března koupit nějaký pěkný dáreček k Mezinárodnímu dni žen.

Za tu radost v jejich očích to přeci stojí.

 

Zde napište komentář