Citrínová drúza

New Skladem Citrínová drúza

Tato nádherná citrínová drúza je krásný doplňkem nejen do zenové zahrádky, ale i do vašeho interiéru. Vhodné také pro sběratele drahých kamenů jako dárek.

Citrín vyzařuje pocit příjemného tepla, zdraví a svěžesti. Podporuje sebeuvědomění a snahu dosáhnout v životě všeho, co si přejeme a chceme. Zlatavá barva citrínu povznáší naše myšlenky a rozvíjí tvořivost. Síla citrínu na nás působí hlavně v oblasti centra solar plexus, kde napomáhá předcházet různým negativním pocitům jako jsou strach, rozladěnost až deprese. Uvádí nás do klidu a harmonie pomocí kladného vlivu na naši nervovou soustavu.

Další pozitivní vlastností citrínu je ovlivňování činnosti našeho trávicího traktu včetně slinivky břišní, které zklidňuje a pomáhá čistit. Jsou známy i jeho příznivé léčivé účinky na dýchací cesty od hrdla až po nejmenší plicní sklípky. Tím tělu umožňuje zbavovat se jedů, které přijímáme nejen stravou, ale i škodlivin, které vdechujeme. Proto se kámen citrín řadí mezi minerály, které mají pro náš organismus velký význam.

Už od dávných dob byl citrín uctíván jako kámen slunce.

Z astrologického hlediska je přiřazen těmto znamením:

  • Lev
  • Blíženci
  • Panna
  • Býk

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • 59 Kč

Tagy: křišťáll, svícen, dárek, kameny, kámen, citrín, drúza