Bambusový chlebník s rolovacím víkem

 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 5

Chlebník ze 100% bambusu může být využit nejen pro pečivo, ale i pro jiné potraviny nebo věci.

Dostupnost Na objednávku
1 299 Kč    
Kód produktu 229
Kategorie Eko domácnost
 

Kapacita chlebníku až 9 kg. Bambusový chlebník je vyroben z přírodního bambusu. Díky zesílení je chlebník stabilnější, nahoře lze uložit mnoho věcí, snadná montáž.

Velký chlebník s rozměry 38 x 23 x 20 centimetry" nabízí místo pro 2 chleby, pečivo, tousty atd. V otevřeném stavu nezabírá dveřní desku místo na pracovní desce, takže je možné plně využít místo na pracovní desce.

Delší čerstvost – na zadní straně chlebníku se nachází 3 malé otvory, které podporují cirkulaci vzduchu, regulují teplotu a vlhkost vzduchu a udržují chléb déle čerstvý.

Chlebník lze otevřít v obou směrech, což je vhodné pro návyky všech. Při otevření dveře nezabírá místo na pracovní desce a jednoduchý design usnadňuje vyjmutí předmětů. Použijte kvalitní kovové rukojeti a nejkvalitnější látky, stylovou kuchyňskou dekoraci.

Multifunkční balení – chlebník může vytvořit úložný skříň, samostatný chlebník lze kdykoliv posunout a uspořádat jiné věci, jako např. ukládání potravin, úložný box, kancelářské skladování stolu, vše, co chcete uspořádat.

38 x 23 x 20 centimetry

Hmotnost 2.45 kg