Úložný box na fotografie

 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 8

Lifewit Úložný box na fotografie 10,1 x 15,2 cm pouzdro na fotografie, 18 vnitřních držáků fotografií, průhledné fotoboxy pro uložení, organizér z plastu na osivo, karty, řemesla, nálepky

Dostupnost Na objednání
Můžeme doručit do
9.10.2023
895 Kč    
Kód produktu 553
Značka Eko-dárek
Kategorie Eko domácnost
 
  • Velký objem: 18 fotoboxů pojme vždy 80-100 fotografií o velikosti 10,1 x 15,2 cm, tedy celkem asi 1800 fotografií. Tyto úložné boxy na fotografie jsou ideální pro uložení a třídění všech vašich fotografií. Velikost vnějšího boxu činí 35,12 x 28,34 cm a velikost vnitřní fotoknihy činí 16,45 x 11,55 x 2,48 cm.
  • Vysoce kvalitní PP materiál: Tyto fotoboxy jsou vyrobeny z odolného a vysoce kvalitního PP materiálu a neobsahují BPA, kyseliny a PVC. Fotoboxy jsou velmi stabilní a časem se neopotřebovávají.
  • Mnohostranně použitelný: Díky všestrannosti jsou fotoboxy vhodné pro ukládání fotografií, kutilských a kancelářských materiálů, semen, nálepek, šperků a jiných drobností.
  • S přezkami: vnitřní i vnější boxy fotoboxu jsou opatřeny robustními přezkami, které zajišťují bezpečné uložení a zabraňují tomu, aby se dovnitř dostaly nečistoty. Dobře promyšlenou funkcí pro dlouhodobé skladování je dělicí stěna, která nemůže jednoduše vyklouznout.
  • Praktické použití: Díky průhlednému materiálu úložného boxu lze obsah snadno najít. S rukojetí na vnější straně se dá snadno nosit a přepravovat. Dodávané nálepky slouží k rychlému uložení. Kromě toho můžete své fotografie kategorizovat pomocí přiložených nálepek.
Hmotnost 0.5 kg