Montessori mrkvová hra Baby

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 5
Dostupnost Na objednávku
889 Kč    
Kód produktu 232
Značka Viridian Nutrition
Kategorie Eko hraní
 

Montessori hračka s veselým, multifunkčním designem a různými způsoby hraní – dítě může s králíky chytat červy, sklízet mrkve, třídit tvary, rozpoznávat zeleninu a posunovat a táhnout dřevěný vozík. Všechny předměty mohou být uloženy.

Velká sada obsahuje pětistranný a čtyřkolkový dřevěný vozík, 1 sladký králík, 10 veselých červů, 8 bílých a oranžových mrkví a 12 různých tvarů ovoce

Tato zajímavá veselá hra je dobrým nástrojem pro učení pro vývoj dětí. Posiluje paměť a reflexy, podporuje představivost a kreativitu, zlepšuje výkon mozku a IQ, zlepšuje pozorování, logické myšlení, praktické schopnosti, koordinaci rukou a očí a jemnou motoriku, rozvíjí rozpoznávání barev a tvarů. Dítě si může hrát samostatně nebo s rodiči

Hračka pro sklizeň mrkve je vyrobena ze 100% přírodního dřeva, je potažena netoxickou barvou a má roztomilý tvar zeleniny, který přitahuje pozornost dětí. Nejsou žádné rohy a hrany a magnety jsou silné. Materiál je dostatečně odolný, aby se z něj děti mohly radovat mnoho let.

Perfektní dárek pro všechny příležitosti – Vánoce, den svatého Valentýna, narozeniny, Velikonoce atd. Roztomilý vzhled sady hraček nadchne každé dítě.

22.5 x 17.2 x 9.5 cm

Hmotnost 0.884 kg