Motorická kulatina

 
Tip Efekt lupa
 
  • 1 z 6

Montessori kulatina pro děti od 3 let.

Dostupnost Na objednávku
1 499 Kč    
Kód produktu 273
Kategorie Eko hraní
 

10 v 1 multifunkční nástroj na cvičení – v této hračce pro aktivity existuje v každém rohu objevování a zábava. 10 druhů aktivit.

Skvělé učení učení: Splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy v Evropě. Jasné barvy a přístroje podporují senzorickou stimulaci a vývoj mozku. Je to skvělá hračka, která vaše dítě povzbuzuje k rozvoji jemné motoriky, koordinace ruky a schopností řešení problémů.

Robustní konstrukce a jedinečné zpracování, přírodní dřevo s nejedovatými barvami. Je oblíbeným volbou pro všechny věkové skupiny. A zjistíte, že vaše dítě může pomalu používat různé díly.

Doporučení pro: multifunkční hračky se hodí na doma, do školy, čekárny a pro každou dětskou hračku. Bezpečně a přenosná, jako skvělý dárek pro děti. Díky velké motorické kostce se jistě nikdy nebude nudit.

Pedagogická hračka pro děti: Tato hračka je ideální pro dětské narozeniny / Vánoce od 3 let. Podpořte své dítě, tvary, barvy a další, zatímco vyvíjí jemnou motoriku a schopnosti řešení problémů. Je to nejlepší dárek pro děti.

‎22.9 x 22.6 x 19.2 cm; 1.55 Kilogramy

Hmotnost 1.55 kg