Balanční hra

 
Novinka Tip Efekt lupa
 
  • 1 z 6

Montessori hračka zvířata na skládání stavebních kostek. Balanční motorická hra pro děti.

Dostupnost Na objednání
Můžeme doručit do
9.10.2023
600 Kč    
Kód produktu 529
Kategorie EKO hraní
 
  • 【Sada zvířecích bloků】 Tato sada stohovacích bloků obsahuje 10 robustních bloků a 10 oboustranných karet výzev se třemi různými stupni obtížnosti.
  • 【Veselé a sladké】 Tato sada bloků představuje jiný druh vtipné roztomilosti. Na blocích je 10 různě tvarovaných bloků s jednoduchými liniemi, které znázorňují různá zvířata: žirafa, ovce, štěně, kráva, krokodýl, hroch, slon, myš a nosorožec.
  • 【Zdravé vyrůstání】Hračky Montessori pro třídění a stohování zvířat pomáhají při vývoji mozku dítěte tím, že se dívají na mapy, studují obrázky a demontují zvířata, aby se zlepšila trpělivost dítěte a pomohla při budování raných znalostí zvířat, barev, schopností pro diferenciaci velikostí a pozornosti a koordinace ruka-oko, jemnou motoriku a kogu. nitivní vývoj.
  • 【 Uklidňující materiály】 Stavebnice zvířat jsou ze 100% dřeva, netoxické povrstvení, hladké hrany, velikost je vhodná i pro malé dětské ruce, pro děti se snadno uchopí, vložte zvířecí kostky do tašky, jděte si hrát nebo cestovat do parku
  • 【Nápady na dárek pro miminka】Hračka se stohovacími kostkami pro vaše dítě udělá zcela jiný druh radosti. Vhodné pro vánoční dárky, Halloween a Nový rok, narozeninové dárky, vánoční dárky, hračky pro každodenní použití atd. Nepromeškejte šanci překvapit své dítě.