Pytel na rostliny

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 4
Dostupnost Na objednání
Můžeme doručit do
9.10.2023
750 Kč    
Kód produktu 520
Kategorie EKO zahrada
 
  • 【 Hodnota ekologických materiálů v roce 2023】: Sáček pro pěstování rostlin je vyroben z vysoce kvalitní, ekologické netkané textilie s vizuální funkcí skládacího okna. Vysazené produkty můžeme snadno pozorovat a sklízet. Je prodyšná, samonabsorbovaná, flexibilní, odolná proti korozi, dlouhá životnost a šetří vodu. Opakovaně použitelné, skládací a lehké. Sáček na rostliny brambor nechá kořeny plně dýchat a podporuje tak zdravý růst rostlin.
  • 【Jedinečný design pěstitelského sáčku】: Květináč na rostliny s viditelným oknem a silnou rukojetí, takže se můžete snadno pohybovat podle svých potřeb. Robustní struktura, není snadné uvolnit, dobrý izolační výkon, malé póry, dobrá odolnost proti opotřebení a UV odolnost. Může vytvořit stabilní prostředí pro růst zeleniny a květin a tyto sáčky na rostliny lze znovu použít k ochraně životního prostředí.
  • 【Usnadněte práci na zahradě】: Pokud pěstujete sáčky z vysoce kvalitní netkané textilie, má sáček na květináč dobrou drenážní funkci a měkká vliesová látka může kořeny plně dýchat a kořenovým rostlinám poskytnout zdravé prostředí. Sáček pro pěstování rostlin se dodává se dvěma zesílenými úchyty, pomocí kterých jej můžete bez problémů pohybovat na zahradě, na balkóně, na terase, na verandě nebo ve skleníku.
  • 【Zažijte zábavu při zahradničení】: 4 galony: 25 cm (průměr) x 30 cm (výška). 7 galonů: 30 cm (průměr) x 35 cm (výška). 10 galonů: 35 cm (průměr) x 40 cm (výška). Tyto sáčky na pěstování rajčat se hodí pro pěstování uvnitř i venku, nejen pro pěstování zeleniny, ale také pro ovoce, květiny, stromy a hluboce zakořeněné rostliny. Například brambory, rajčata, jahody, mrkev, česnek, paprika, cibule, okurky, trochu bio zeleniny a mnoho dalších zelenin.
  • 【Široké využití: Bramborový sáček lze použít nejen k pěstování květin, zeleniny, ovoce a jiných rostlin, ale také jako sáček na uskladnění, např. k postavení špinavého oblečení, uklízení nástrojů a domácích postelí.