Solární osvětlení na zahradu

 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 7

KagoLing Solární lampy pro venkovní použití, solární světla pro venkovní použití [2 kusy] 202 LED 180° úhel osvětlení, 3 režimy, venkovní hlásič pohybu, IP65, solární nástěnné svítidlo, venkovní na stěnu, poštu, cestu, zahradu

Dostupnost Na objednání
Můžeme doručit do
6.3.2024
1 890 Kč    
Kód produktu 502
Kategorie EKO zahrada
 
  • 【Velký solární panel a 202 světlých LED 】 Solární světla pro venkovní použití mají 202 vysoce výkonných LED čipů a senzor pohybu a úhel osvětlení 180°. Díky tomuto vybavení se svítidla postarají o super jasné, velkoplošné osvětlení. Velkorysý solární panel přemění přes den více energie, aby mohl v noci déle osvětlit venkovní prostor.
  • 【 Samostatný design solárního panelu】Čím více slunečního světla dostane solární lampy pro venkovní použití s detektorem pohybu, tím jasněji svítí a tím déle funguje. Díky samostatnému solárnímu panelu s připojovacím kabelem 16,4 stop lze panel umístit na slunné místo, zatímco lampu lze flexibilně namontovat na stěnu nebo na stinné místo – dokonce i uvnitř.
  • 【 3 nastavitelné režimy osvětlení 】 Navrženo na výběr 3 režimy ①Motion Modus, automaticky se rozsvítí, když projdete do 3-5 metrů ve tmě a vypne se, když jste pryč. ② režim stmívání k senzoru, automaticky svítí ve tmě a při chůzi se zapne na silné světlo. když jdete pryč, zpět na lehce světle. ③ režim konstantního světla, zůstává automaticky po celou noc ve tmě bez detekce pohybu polojasný.
  • 【Stupeň ochrany IP65】Venkovní světla odolná proti povětrnostním vlivům jsou vyrobena z vysoce kvalitního ABS a jsou odolná vůči teplu. Profesionální stupeň ochrany IP65 zaručuje, že vnitřek lampy zůstane při delším používání venku vodotěsný a prachotěsný, aniž by se snížila jas.
  • 【Snadná instalace 】 Montáž solárního světla na stěnu je díky dodávaným šroubům velmi snadná, protože není nutné pokládat žádné obtěžující kabely. Pomocí infračerveně řízeného dálkového ovládání můžete bez problémů ovládat režimy ze vzdálenosti až 30 stop. Nekomplikované odšroubování lampy tedy není nutné.