Solární zavlažovací systém

 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 6
Dostupnost Na objednání
Můžeme doručit do
9.10.2023
2 119 Kč    
Kód produktu 499
Kategorie EKO zahrada
 
  • 【】 Nejnovější sada pro zavlažování do auta 2023: je poháněna solární energií, může odebírat vodu přímo z nádob, jako jsou kbelíky, bez nutnosti kohoutku. Skládá se z trubky a kapátka. Pomůže vám snadno udržovat zdravou zahradu bez neustálé pozornosti.
  • 【】 Bezstarostná dovolená: nastavitelný 6 režimů časovače, doba zavlažování je 5/15/20 minut a frekvence zavlažování je 12/24 hodin. Maximální průtok činí 400 ml/min a průtok lze nastavit podle kapkového zavlažování, zvolte prosím počet kapátek a frekvenci zavlažování podle vaší skutečné potřeby rostlin. Po nastavení pracuje zavlažovací systém automaticky pro vaše rostliny.
  • 【】Inteligentní automatický alarm: pokud je vodní čerpadlo nebo filtr ucpaný nebo voda nestačí, zazní bzučák dvakrát za minutu a zelená kontrolka bliká pro připomenutí. Ucpání čerpadla můžete uvolnit tím, že pomocí stříkačky (není součástí dodávky) trochu teplé vody do vstupu čerpadla.
  • 【】 Vnitřní a venkovní použití: Náš solární odkapávací systém s vysokou vodotěsností IP65 a ochranou proti slunci, s flexibilním, otočným držákem, který výkonnému solárnímu panelu umožňuje optimální sluneční záření, je perfektní pro použití za všech povětrnostních podmínek, lze jej snadno zasunout do země nebo přišroubovat na stěnu.
  • 【】 Vodu všude můžete brát kamkoli: tento solární samozavlažovací přístroj může odebírat vodu přímo z nádob, jako jsou kbelíky/nádržky na vodu, aniž by potřeboval vodovodní kohoutek. Vynikající pro dvůr, městské terasy a balkony, kde nejsou k dispozici vodovodní kohoutky.