Doprava a platba

DOPRAVA ZBOŽÍ


Vážení zákazníci zde si můžete jednotlivé způsoby doručení a plateb v klidu porovnat a ještě před započetím objednávky se svobodně rozhodnout, které z nich dáte přednost.​ 


Doprava, platba

Pro dopravu zboží používáme zejména služby PPL (více na www.ppl.cz) a služeb Zásilkovny (více na www.zasilkovna.cz).  Zboží standardně zasíláme v rámci ČR nebo na Slovensko.

 

Cena přepravy:

Cena přepravy se vypočítá dle vašeho výběru v kroku objednávky. Uvedené ceny za přepravu jsou platné pro přepravu v rámci ČR nebo SR.


Vážení zákazníci zde si můžete jednotlivé způsoby doručení a plateb v klidu porovnat a ještě před započetím objednávky se svobodně rozhodnout, které z nich dáte přednost.​ 

 

Způsob dopravy


Druh přepravyČeská republikaSlovensko
PPL na dobírku139,- Kč290,- Kč
PPL s bankovním převodem119,- Kč290,- Kč
Zásilkovna na dobírku89,- Kč150,- Kč
Zásilkovna s bankovním převodem69,- Kč120,- Kč

V případě nadrozměrné zásilky nebo překročení váhového limitu bude vyúčtován příplatek dle sazebníku dopravce.


  Způsob platby


  Platba v hotovosti (dobírka - výdejní místo) - Zaplatíte při převzetí zásilky ve výdejním místě.

  Platba v hotovosti (dobírka) - Zaplatíte řidiči přepravní společnosti PPL.

  Bankovní převod - Částku za zboží můžete poukázat na náš bankovní účet 2201154937/2010 pod variabilním symbolem, shodným s číslem objednávky. Zboží není expedováno do chvíle, dokud není částka připsaná na našem bankovním účtě.


   Dodací lhůta

   Objednávky se snažíme co nejdříve vyřídit, většinou je odesíláme do 2-3 dnů po objednání, dle skladové dostupnosti. Pokud Vám nemůžeme zboží odeslat dříve, tak Vás o tom budeme informovat emailem nebo telefonicky, abychom Vám sdělili termín dodání. Dodací lhůta kurýrní služby PPL nebo službou Zásilkovna je 1–3 pracovní dny, dle vytíženosti služeb.

   O odeslání a vyřízení zásilky Vás budeme informovat emailem.