Ekologický papír na potraviny

-3% Na objednávku Ekologický papír na potraviny
  • Praktická fólie se včelím voskem - přírodní alternativa k plastovým obalům a sendvičovým sáčkům. Zabalte sýr, ovoce, zeleninu, sušenky a sendviče. Pro další použití zakryjte misku nebo si připravte svačinu. Použijte jej jako prostírání nebo jako svazek turistických a batohových doplňků, náčiní a toaletních potřeb, aby bylo Vaše cestování příjemné a čisté. Skvělý ekologický dárek pro každého, kdo hodně cestuje.
  • Organické ingredience: Náš potravinářský papír je vyroben ze 100% organické bavlny. Jedná se o přírodní, hygienické a konzervovatelné bavlněné včelí voskové filmy, které maximalizují životnost jídla. Velikost můžete oříznout podle svých potřeb a pak s ní můžete manipulovat, otočit, ohnout, abyste utěsnili a uchovali jídlo jakéhokoli tvaru nebo velikosti.
  • Fólie z biopotravin: Sendvičový papír z včelího vosku je lepší než jiné obaly, protože včelí tkáně dýchají na tyto obaly a zajišťují, aby vaše jídlo zůstalo čerstvé mnohem déle. Materiály pro výrobu včelího vosku jsou 100% netoxické a neškodné, a tento film včelího vosku je potažen silným extra voskem, takže skutečně vydrží až 1 rok!
  • Omyvatelný, opakovaně použitelný a kompostovatelný: použijte teplo vašich rukou k změkčení obalu a tvaru na misce nebo kousku jídla. Když se film ochladí, vytvoří těsnění a přirozeně ukládá jídlo. Omyjte ve studené vodě s jemným mýdlem a vysušte na vzduchu. Přirozené vlastnosti včelího vosku a jojobového oleje udržují jídlo čerstvé a nechávají včelí vosk znovu a znovu používat.
  • 100% spokojenost: Zavázali jsme se nabízet našim zákazníkům 100% spokojenost a nabízet pouze originální EKO produkty. 


Včelí voskový obal, opakovaně použitelný, skladování potravin, sendvičový papír, omyvatelný.
Ideální pro balení sendvičů, zakrytí nádob a ochranu ovoce, zeleniny a občerstvení.

Proč si vybrat náš potravinový EKO obal?

1. Včelí vosk je vyroben z organické bavlny, přírodního včelího vosku, organického jojobového oleje a pryskyřice stromů. Složky, které jsou přirozeně antibakteriální a pomáhají udržovat jídlo čerstvé déle.

2. Poskytuje vaší potravě přirozené těsnění, takže zůstane čerstvá déle. Do vašeho jídla nevnikají žádné škodlivé plastové chemikálie.

3. Udržitelný produkt s nulovým odpadem, který je 100% biologicky rozložitelný a kompostovatelný. Až bude potravinářský obal opotřebený, jednoduše ji hoďte do kompostu nebo do koše.

4. Nikdy nemění chuť a vůni vašeho jídla ani nezanechává zbytky vosku.

5. Opakovaně použitelná, udržitelná alternativa k hliníkové fólii, přilnavé fólii a jednorázovému plastu. Ušetřete peníze a pomozte nám chránit životní prostředí.

Obsah: 1 role potravinářského obalu z včelího vosku
Rozměr: 33 x 100 cm (Velikost můžete snížit podle svých potřeb.)

Poznámka - upozornění:

● Nepoužívejte u syrového masa, jako jsou ryby nebo hovězí maso. Horké jídlo musí být před zabalením ochlazeno.
● Čistěte obal studenou vodou a malým množstvím až žádným mýdlem. Dejte sušit na šňůru jako prádlo nebo na teplé a suché místo.
● Horká voda nad 60 ℃ není vhodná k mytí, protože to může roztavit vosk! Nepoužívejte v mikrovlnné troubě, myčce, troubě.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • 369 Kč
  • 359 Kč