Svíčka vonná Zahrada

New Skladem Svíčka vonná Zahrada

Vonná svíčka votivní Zahrada

Zelená vonná votivní svíčka Zahrada, s uklidňující jemně citrónovou vůní gerania, jemnou vůní růžového dřeva a levandule. Svíčka je vyrobena z palmového oleje, má certifikát GreenPalm, je ekologickým výrobkem. Cedrové dřevo působí při vykuřování posilujícím a harmonizujícím účinkem, propůjčuje odvahu, vytrvalost, upřímnost, ale také prestiž a prosperitu. Vychutnejte si potěšení z levandulové vůně, lehké jako vánek, kombinované s tóny růžového dřeva, která navodí pocity klidu, harmonie a umožní vám relaxovat a uvolnit vaši mysl od starostí a problémů.

Doba hoření: cca 11 až 12 hodin, bez kouře, pokud je ve skleněných svícnech pro votivní nebo čajové svíčky, bez svícnu hoří výrazně kratší dobu. 

Používání svíček má velmi dlouhou tradici. Od nepaměti svíčky hoří na posvátných místech, zapalují se pro štěstí a splnění nevyřčených přání v kostelech po celém světě. 

Hořící svíčku pokládejte pouze na nehořlavý povrch, např. na korkovou podložku, nebo do skleněného svícnu. Při odchodu z místnosti nezapomeňte svíčku sfouknout. Nenechávejte ji v dosahu dětí.

Fair trade výrobek (WFTO).

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • 59 Kč

Tagy: svícen, dárek, růženín, kámen, kameny