Doprava a platba

Doprava a platba
Vážení zákazníci zde si můžete jednotlivé způsoby doručení a plateb v klidu porovnat a ještě před započetím objednávky se svobodně rozhodnout, které z nich dáte přednost.​ 
 
Doprava, platba
Pro dopravu zboží používáme zejména služby PPL (více na www.ppl.cz) a služeb Zásilkovny (více na www.zasilkovna.cz).  Zboží standardně zasíláme v rámci ČR nebo na Slovensko.
Cena přepravy:
Cena přepravy se vypočítá dle vašeho výběru v kroku objednávky. Uvedené ceny za přepravu jsou platné pro přepravu v rámci ČR nebo SR.

Vážení zákazníci zde si můžete jednotlivé způsoby doručení a plateb v klidu porovnat a ještě před započetím objednávky se svobodně rozhodnout, které z nich dáte přednost.​ 
Způsob dopravy
 
Druh přepravy
Česká republika
Slovensko
PPL na dobírku
139,- Kč
290,- Kč
PPL s bankovním převodem
119,- Kč
290,- Kč
Zásilkovna na dobírku
89,- Kč
Zásilkovna s bankovním převodem
89,- Kč
V případě nadrozměrné zásilky nebo překročení váhového limitu bude vyúčtován příplatek dle sazebníku dopravce.
 
Způsob platby
 
Platba v hotovosti (dobírka - výdejní místo) - Zaplatíte při převzetí zásilky ve výdejním místě.
Platba v hotovosti (dobírka) - Zaplatíte řidiči přepravní společnosti PPL.
Bankovní převod - Částku za zboží můžete poukázat na náš bankovní účet 2201154937/2010 pod variabilním symbolem, shodným s číslem objednávky. Zboží není expedováno do chvíle, dokud není částka připsaná na našem bankovním účtě.

V případě platby na Slovensko je IBAN: CZ52 2010 0000 0024 0195 6221 a BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX.

 
Dodací lhůta
Objednávky se snažíme co nejdříve vyřídit, většinou je odesíláme do 3-4 dnů po objednání, dle skladové dostupnosti. Pokud Vám nemůžeme zboží odeslat dříve, tak Vás o tom budeme informovat emailem nebo telefonicky, abychom Vám sdělili termín dodání. Dodací lhůta kurýrní služby PPL nebo službou Zásilkovna je 2–3 pracovní dny od pod ani zásilky, dle vytíženosti služeb. Pokud na zboží spěcháte, prosíme, abyste nás informovali emailem nebo telefonicky, abychom se individuálně domluvili.
O odeslání a vyřízení zásilky Vás budeme informovat emailem.