Zenový stojan na vonné tyčinky

 
Tip Efekt lupa
 
  • 1 z 6

Zenový stojánek na vonné tyčinky a kadidlo na způsob zenové zahrádky.

Dostupnost Na objednání
Můžeme doručit do
13.12.2023
Běžná cena 1 499 Kč
Ušetříte 200 Kč (–13 %)
1 299 Kč    
Kód produktu 312
Značka Eko-dárek
Kategorie Zenové zahrádky
 

Obsah zenového stojánku:

Kadidlo s 9 otvory – 9 otvorů se 2 různými velikostmi je vhodné pro různé druhy kadidel. Tento držák na vonné tyčinky může pojmout více než 1 kadidlo současně.

Strom štěstí – strom života se také označuje jako strom přání nebo strom štěstí. Strom přitahuje prosperitu a hodně štěstí a podporuje osobní růst.

Materiál – drahé kameny: zelený aventurin, 7 drahých kamenů čakry: křišťál, ametyst, sodalit, aventurin, citrín, karneol, červený jaspis;

základ: ušlechtilá ocel, Buddha: Měď;

Velikost – výška stromu: 9–9,5 cm, podnos z ušlechtilé oceli: 8,3 × 17,8 cm, figurka Buddhy: 2,2 × 2,8 cm, nádoba na kadidlo: 2 × 1,5 cm, průměr otvoru: 0,3 cm/0,25 cm; hmotnost: cca 230 g;

Když strom obdržíte, budou větve a kořeny složeny. Polohu měděného drátu a křišťálu můžete uspořádat podle svých vlastních představ. Tímto způsobem získáte jedinečný křišťálový strom, který patří pouze vám.

Kadidlo má výhody meditace, uvolnění, úlevy od únavy, spánku atd. Tento ručně vyrobený křišťálový strom můžete postavit s držákem na vonné tyčinky v obývacím pokoji, pracovně, meditační místnosti, místnosti na jógu, koupelně, knihovně a dalších příležitostech, abyste vytvořili uvolněnou a příjemnou atmosféru. Větve a listy stromu mohou být vytvořeny zcela podle vašich představ.

Ideální dárek – tato dekorace Feng Shui je skvělým dárkem pro vaši rodinu a přátele.

Dodávka – 1 x křišťálový strom s kadidlem (bez kadidla);